Close

Metoda detoksykacji wg MUDr Josefa Jonasza

Dr Josef Jonasz (MUDr Josef Jonáš) jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Karola w Pilźnie. Jako jeden z pierwszych w Czechach zaczął się profesjonalnie zajmować medycyną naturalną, której metody stały się potem podstawą holistycznego podejścia do świata oraz podstawą do sformułowania metody kierowanej i kontrolowanej detoksykacji organizmu.

W 1989 roku dr. Jonasz odszedł ze stanowiska ordynatora oddziału psychiatrycznego w Chomutowie i otworzył prywatny gabinet medycyny holistycznej. Jest twórcą unikalnej metody detoksykacji organizmu, którą bada i rozwija już od 30 lat.

Teoria ognisk zapalnych

Dr Josef Jonasz posługując się teorią ognisk zakaźnych w organizmie ludzkim dowiódł w praktyce, że to one są rzeczywistą  przyczyną chorób, doprowadzając do trwałego uszkodzenia tkanek i przewlekłych schorzeń. Jeśli właściwą detoksykacją usunie się te ogniska, z reguły dochodzi  do zaniku większości tych stanów, często do całkowitego ustąpienia dolegliwości.

Doktor potrafi wykryć ogniska specjalnym aparatem wykorzystującym zmodyfikowaną metodę elektroakupunktury dra Volla, i na tej podstawie ustalić odpowiednie postępowanie detoksykacyjne swoimi preparatami. Są to bezinwazyjne, czyste preparaty ziołowe uzupełniane informacjami spektralnymi dotyczącymi toksyn. Jeden preparat zawiera wiele nośników informacji o toksynach dla układu immunologicznego, który po odczytaniu przez mózg hologramów aktywizuje organizm do oczyszczania i samoleczenia.

Wszystkie infekcje w ciele człowieka muszą mieć zapewnione 2 podstawowe warunki:

  1. chcą mnożyć się na ludzkich tkankach i w ten sposób zabezpieczyć przetrwanie gatunku,
  2. w organizmie poszukują odpowiednich kryjówek, w których mogą chronić się przed nieprzyjacielem, tzn przed reakcją układu odpornościowego.
Detoksykacja – metoda dr Josefa Jonasza

Wszystkich zainteresowanych detoksykacją i immunoaktywacją wg metody dr. Jonasza zapraszamy do naszego gabinetu INNmed medycyny informacyjnej i bioterapii w Swarzędzu koło Poznania. U nas można sprawdzić obciążenie organizmu toksynami i dobrać odpowiednie preparaty detoksykujące i immunoaktywujące z linii Marion.

Produkty Marion

Więcej o produktach Marion i metodzie dr. Jonasza zapraszamy na oficjalną stronę TU.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *