W ofercie INNmed znajdziesz również drenaż limfatyczny, zwany niekiedy po prostu masażem limfatycznym. Zabieg ten przypomina bowiem klasyczny masaż. Wykonuje się go zarówno na całym ciele, jak również na jego wybranych partiach, np. masaż limfatyczny twarzy. Znajdujący się tuż obok Poznania gabinet INNmed korzysta z nowoczesnego systemu sekwencyjnego masażu używanego do przeprowadzania efektywnego drenażu limfatycznego. Urządzenie to oferuje różne poziomy nacisku i różne programy masażu, z których każdy skutecznie usprawnia przepływ chłonki przez naczynia limfatyczne. To z kolei pozwala pozbyć się obrzęków w różnych partiach ciała. Drenaż widocznie wygładza skórę, przez co stosuje się go  również w redukcji cellulitu. Limfodrenaż przeprowadza głęboki drenaż, usuwając toksyny i skupiska tłuszczu.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU MASAŻU LIMFATYCZNEGO:

– odchudzanie,

– wyszczuplenie problematycznych partii ciała (dysfunkcja limfatyczna),

– leczenie cellulitis,

– zapobieganie powstawaniu żylaków,

– syndrom „ciężkich nóg”.

 

ZALETY ZABIEGU LIMFODRENAŻU

 1. Poprawia krążenie krwi i limfy
 2. Przyspiesza przemianę materii
 3. Redukuje tkankę tłuszczową
 4. Powoduje całkowity zanik cellulitu pierwszego i drugiego stopnia!!
 5. Wpływa na znaczną utratę centymetrów w obwodach takich partii jak: brzuch, biodra, pośladki oraz uda
 6. Powoduje spadek wagi ciała

 

MASAŻ LIMFATYCZNY – SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Klient zostaje umieszczony w szczelnie zapinanym rękawie, a następnie wtłacza się powietrze do komór (mankietów uciskowych). Powietrze jest przedmuchiwane do kolejnych komór zgodnie z kierunkiem krążenia limfy. W ten sposób powoduje się przemiennie miejscowy nacisk i uwalnianie nacisku, co powoduje drenażowanie limfatyczne: likwiduje obrzęki, ujędrnia skórę, usuwa zalegającą wodę w opuchniętych kończynach, pobudza krążenie, zmniejsza objętość masowanych partii o 3-5 cm, usuwa cellulit.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU LIMFATYCZNEGO

 1. Obrzęki spowodowane chorobami sercowo-naczyniowymi
 2. Obrzęki spowodowanie chorobami nerek
 3. Obrzęki spowodowanie chorobami wątroby
 4. Stany zapalne
 5. Gorączka
 6. Erysipl, róża
 7. Ciąża

 

Jego działanie idealnie współgra z EMS. Aktywność fizyczna z wykorzystaniem nowatorskiej metody elektrostymulacji pozwoli Ci na szybką utratę nadmiaru tkanki tłuszczowej, a drenaż umożliwi utrzymanie jędrnego ciała i poprawi dotlenienie tkanek dzięki przyspieszeniu pracy układu krwionośnego i limfatycznego