Close

Doktor Rife i jego genialne odkrycie

Kim był?

Royal Raymond Rife był błyskotliwym naukowcem urodzonym w 1888 roku a zmarłym w roku 1971. Po studiach w Johns Hopkins Hospital w Stanach Zjednoczonych, Rife opracował technologię, która jest nadal powszechnie stosowana dzisiaj w dziedzinie optyki, elektroniki, radiochemii, biochemii, balistyce i lotnictwie. Otrzymał 14 głównych nagród i wyróżnień, a za swoją pracę otrzymał honorowy doktorat na Uniwersytecie w Heidelbergu. W ciągu 66 lat spędzonych przez Rife`a na projektowaniu i budowaniu instrumentów medycznych pracował dla Zeiss Optics, rządu USA i kilku prywatnych dobroczyńców.

Genialny wynalazca

Do 1920 roku Rife skończył budowę pierwszego na świecie mikroskopu, w którym można było zobaczyć wirusy zwanego Universal Microscope. W 1933 roku udoskonalił tę technologię i skonstruował niesamowicie złożony uniwersalny mikroskop, który miał prawie 6000 różnych części i był w stanie powiększać obiekty 30 000 razy w stosunku naturalnych wymiarów. Dzięki temu niesamowitemu mikroskopowi Rife stał się pierwszą istotą ludzką, która rzeczywiście zobaczyła żywego wirusa. W obrazie mikroskopu Rife’a może zobaczyć tętniącą życiem aktywność żywych wirusów, gdy zmieniają one formę, aby dostosować się do zmian w środowisku, szybko replikują się w odpowiedzi na czynniki rakotwórcze i przekształcają normalne komórki w komórki nowotworowe.

Urządzenie, które później Rife skonstruował działa na zasadzie rezonansu, u podstaw którego leży założenie, że jeśli istnieją dwa podobne obiekty i jeden z nich wibruje, drugi również zacznie wibrować, nawet jeśli się nie dotykają. W taki sam sposób, w jaki fala dźwiękowa może wywoływać rezonans w szkle kryształowym, a ultradźwięki mogą być używane do rozbijania kamieni nerkowych, urządzenie Rife`a wykorzystuje zjawisko rezonansu do fizycznego wibrowania obciążających bakterii, wirusów i pasożytów, powodując ich zniszczenie i eliminację z organizmu żywiciela. Teoria ta, leżąca u podstaw tego zjawiska, zwana jest czasami radioniką.

Royal Rife wydawało się, że tak właśnie było, o czym świadczy ten fragment listu samego Royal Rife. (wśród wielu innych listów do innych badaczy).:

„…Inną teorią choroby (…) jest to, że te stany „złego stanu” odzwierciedlają warunki niskiej energii w ciele. Być może energia częstotliwości pochłonięta przez maszynę Rife`a może być po prostu wystarczająca do ponownego pobudzenia zdolności uzdrawiania ciała …? „(Dr Clark i wielu innych badaczy wydaje się zgadzać, wystarczy spojrzeć na samą współczesną dziedzinę terapii magnetycznych.)

Co o nim myśleli jego współcześni?

Wysoce prestiżowi lekarze i klinicyści, będący pod wrażeniem wyników, poparli Rife’a i jego pracę. Wspierali go finansowo, potwierdzali jego wyniki i korzystali z urządzeń Rife`a w swoich klinikach, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą. Niektórzy lekarze przesłali Rife’owi szczegółowe relacje potwierdzające skuteczność leczenia.

Rife`owi udało się to osiągnąć w czasach, gdy elektronika i medycyna wciąż ewoluowały. Już w 1929 roku w San Diego Union i The Los Angeles Times pojawiły się artykuły na temat dr. Rife’a i jego odkrycia częstotliwości, które można było wykorzystać do zniszczenia drobnoustrojów bez szkody dla pacjenta.

Terapia Rife’a

Dr Royal Rife pozostawił po sobie kompletny zbiór dobrze napisanych materiałów opisujących swoją teorię, jej zastosowanie i niepodważalne implikacje medyczne, ale terapia Rife’a (częstotliwości rezonansowych) jest zasadniczo nieznana ogółowi społeczeństwa. W USA FDA zakazała stosowanie tej metody w terapii ludzi ( dozwolona tylko do użytku weterynaryjnego), bez jasnych etycznych przesłanek. Na szczęście, poza USA, setki tysięcy ludzi, od wykwalifikowanych profesjonalistów po szukających dla siebie pomocy pacjentów, używają takich urządzeń w fenomenalny sposób. Sukces w leczeniu chorób, innowacyjne odkrycia technologiczne Dr. Rife’a obejmują wiele różnych dyscyplin naukowych w dziedzinie fizyki optycznej, elektroniki i biorezonansu. Jego dziedzictwo zaburza obecny paradygmat naukowy, ale ostatecznie – wierzymy w to – zmieni kształt naszego obecnego systemu medycyny akademickiej.

źródła: Dr D M Nye www.greenhousehealth.com

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *