Efektywne chudnięcie bez wysiłku?

w INNmed to możliwe

Zapraszamy na cykl zabiegów dzięki którym osiągniesz wymarzony „sześciopak” lub pozbędziesz się cellulitu. W miłym otoczeniu i atmosferze relaksu, leżąc poddajemy się fizycznemu treningowi, który spala zbędną tkankę tłuszczową wygładza i uelastycznia skórę a zarazem redukuje cellulit.

EMS ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNI

W naszym gabinecie zabieg elektrostymulacji czyli elektrycznej stymulacji mięśni (EMS) wykonujemy urządzeniem 3w1 model CL-031 z funkcją drenażera limfatycznego i głębokiego grzania podczerwienią. Do zabiegu wykorzystujemy prąd impulsowy o niskiej częstotliwości. Urządzenie stymuluje wysyłanie impulsów, które sprawiają, że mięsień naprzemiennie kurczy się i rozciąga. Do wywołania skurczu mięśnia stosowana jest seria impulsów, która doprowadza do maksymalnego wysiłku mięśnia. Okres skurczu trwa zazwyczaj 3-7 sekund. Stymulację prowadzimy w taki sposób, żeby mięsień mógł odpocząć po każdym skurczu. Elektrostymulację wykorzystujemy głównie do wzmocnienia mięśni oraz spalania tkanki tłuszczowej. Poprzez stymulację mięśni można uzyskać efekt zmniejszenia obwodu ciała, zwiększenia napięcia mięśni i jędrności skóry.

ZALETY ZABIEGU

W INNMED elektrostymulację stosujemy jako metodę odchudzania i ujędrniania wybranych partii ciała. Już po pierwszym zabiegu widoczne są zmiany kształtu figury (bardziej płaski brzuch, podniesione pośladki), polepszenie samopoczucia i nastroju. Elektrostymulacja mięśni to zabieg niezwykle skuteczny przy prowadzeniu kuracji wyszczuplających.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób z cellulitem lub nadwagą, które nie mają czasu na czynną gimnastykę a chcą wymodelować i ujędrnić swoje ciało. Oczekują wzmocnienia mięśni i zwiększenia ich wytrzymałości.

EFEKTY ZABIEGU

Zabieg powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu a efektem przemiany tkanki tłuszczowej w mięśniową jest widoczna utrata centymetrów w obwodzie oraz redukcja cellulitu. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcji ulega ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Ponadto zwiększa metabolizm, usprawnia procesy odżywcze i przemianę materii w tkankach oraz stymuluje wydalanie toksyn.

SZCZEGÓŁY ZABIEGU

Zabieg polega na przymocowaniu do ciała elektrod, które pobudzają do pracy określone partie mięśni. Dzięki temu, że intensywność impulsów elektrycznych jest dobierana odrębnie dla każdego pacjenta, podczas zabiegu odczuwamy wyłącznie przyjemne uczucie wibracji. Zabieg trwa ok 30  minut i daje efekt 2-3 godzinnego wysiłku na siłowni. Najlepsze efekty uzyskuje się powtarzając zabieg 2-3 razy w tygodniu. Liczba zabiegów w serii ustalana jest indywidualnie, jednak dla osiągnięcia trwałych efektów wymagana jest seria 10 – 20 zabiegów.

PRZECIWWSKAZANIA

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są:
– ciąża i okres laktacji
– gorączka i osłabienie organizmu
– aktywne stany bakteryjne, wirusowe, grzybicze
– przerwana ciągłość naskórka
– menstruacja
– choroby nowotworowe
– niewyrównane choroby: cukrzyca, nadciśnienie, choroby tarczycy
– epilepsja – implanty metalowe i silikonowe w miejscu zabiegowym, rozrusznik serca